Про магазин
 11 Грудня, 2020    Немає коментарів

В інтернет-магазині «Територія світла» можна купити люстри оригінальні та якісні, здатні не лише створювати атмосферу затишку та тепла, але й ефективно висвітлювати будь-яке приміщення. Доставка по Києву та Харкові здійснюється безкоштовно, інші регіони за рахунок одержувача.
Купити люстру у спеціалізованому інтернет-магазині вигідно та зручно
Сьогодні сучасне житлове приміщення без уявити практично неможливо, оскільки це не тільки функціональне джерело світла, але і декоративний елемент інтер’єру дизайну. Різні за конструктивним виконанням, технічними характеристиками, матеріалами, дизайном, ці освітлювальні прилади радують око, і дарують гарний настрій, при цьому сумлінно виконуючи свої функціональні обов’язки. Люстрі потрібен простір, тому на малому просторі вона не може продемонструвати всі свої оригінальні якості.
Купити люстри в Україні сьогодні досить просто, але не кожен виріб здатний задовольнити потреби кінцевих споживачів. У нашому спеціалізованому інтернет-магазині світлотехніки представлена ​​якісна продукція популярних виробників, яка користується величезним попитом у споживачів. Представлена ​​продукція сертифікована, відповідає вимогам щодо якості, екологічності та протипожежної безпеки. Всі вузли та комплектуючі виготовлені з надійних матеріалів, а якість складання не викликає жодних сумнівів.
Всі товарні позиції досить затребувані кінцевим споживачем, і мають великий попит і популярність, тому купити люстру в Харкові не тільки вигідно, але й престижно.
Люстра може бути розміщена в будь-якому приміщенні, і скрізь вона створюватиме спокійну та затишну обстановку. Залежно від форми люстри її можна поєднувати з будь-яким інтер’єрним дизайном, слід лише візуально поєднати окремі предмети інтер’єру та меблів. Купити люстру, що органічно вписується в будь-який інтер’єр, можна в інтернет-магазині «Територія світла».
Серед широкого асортименту освітлювальних приладів можна вибрати будь-який варіант люстри, в тому числі:
• кришталеві;
• ріжкові;
• сучасні;
• споти.
Всі вони різняться між собою за різними параметрами, але кожна з них є справжнім шедевром і витвіром мистецтва.
Вибрати та купити люстру за різними параметрами
Часто буває так, що коли вибираєш у магазині предмет побуту чи інтер’єру, то він зачаровує та радує око покупця. Але прийшовши додому і, поєднавши новинку з іншими речами, розумієш, що люстра не підходить, а гроші за покупку викинуті «на вітер». Щоб такого не трапилося при виборі люстри в нашому інтернет-магазині, слід проконсультуватися з фахівцем. Крім візуального сприйняття, люстра має гармонійно поєднуватися з іншими речами, тому до вибору люстри приділяється досить багато уваги. Наприклад, якщо обстановка в житловому приміщенні відповідає стилю модерн, то кришталева люстра аж ніяк не поєднуватиметься з іншими предметами інтер’єру. Або ж класичний стиль не впишеться спот – система, оскільки це характерні елементи різних культур, стилів, напрямів.
Люстри, як предмети інтер’єру, завжди привертають увагу гостей та знайомих, тому вони мають відповідати найвищим вимогам.
Знаючи, для якого інтер’єру, потрібні люстри, відвідувач нашого інтернет-магазину швидко зорієнтується в розділах, і підбере найоптимальніший варіант. Простий і доступний інтерфейс дозволить легко переміщати між різними категоріями та знайомитися з технічними характеристиками кожного виробу. Зрештою, буде обрана найгідніша люстра.
Як вибирається люстра за кількістю ламп
Люстри всіх моделей виготовляються під різну кількість ламп. Залежно від того, яке освітлення потрібне для приміщення, відповідно вибирається і люстра, з різною кількістю патронів, від одного до 19. Напруга, яка подається, також розрахована на різні потужності та залежно від цього, застосовується тип ламп, потужність від 40 до 60 Вт:
• Е14;
• Е27;
• G4.
Як вибирається люстра за матеріалом плафона
Для люстри текстиль та скло найпопулярніші матеріали, що застосовуються при комплектації. Завдяки їх особливим властивостям термін експлуатації плафонів не обмежений. При догляді за зовнішнім виглядом, особливих труднощів у даної процедури не викликає. Текстиль просочений спеціальними протипожежними компонентами, тому можливість виникнення пожежі виключена. Скло для люстри за своїми фізичними властивостями також не може загрожувати, тому це найоптимальніший варіант для виготовлення плафона. Люстра з плафоном зі скла не лише ефективно висвітлює певні зони приміщення, а й виглядає естетично та сучасно.
Колір відіграє пріоритетну роль при виборі плафону
Великий вибір колірних рішень для люстри та її плафонів різної форми представлений у нашому спеціалізованому інтернет-магазині. Серед найпопулярніших і затребуваних екземплярів плафонів для люстри, відвідувачі можуть зустріти такі кольори, як:
• прозорий;
• білий;
• коричневий;
• чорний.
Під кожен інтер’єр знайдеться відповідний колір плафона люстри, який органічно впишеться у загальну концепцію дизайну.
Люстра: вибір по матеріалу каркасу
Міцна та добротна люстра здатна прослужити тривалий період часу, при цьому, не змінюючи своїх первісних якостей. Завдяки міцному каркасу, який не деформується з часом, люстра залишається такою самою привабливою, як і в момент виготовлення. Найоптимальнішим рішенням для каркасу люстри є:
• метал;
• Скло.
Каркаси можуть виготовлятися різними формою, за розміром, за іншими параметрами. Люстра з оригінальним каркасом стає більш затребуваною та привабливою.
Наш інтернет-магазин пропонує різні моделі люстр, у тому числі з каркасами, виготовленими за унікальною технологією. Такі каркаси досить витривалі, не схильні до природного руйнування, старіння, можуть протистояти механічним впливам. Люстра, ціна на яку може бути встановлена ​​абсолютно різна, оцінюється не тільки за зовнішнім дизайном, але і за функціональністю, оскільки ціноутворення відбувається не тільки через функціональність люстри, але і її естетичні властивості. Каркас люстри створює потрібну форму і істотно впливає на її зовнішній вигляд. Тому при виборі люстри в нашому інтернет-магазині слід орієнтуватися на те, з якими інтер’єрними особливостями гармоніюватиме освітлювальний прилад, і яка в цілому вийде картина.
Колір каркасу люстри
Люстра користується підвищеною увагою і завдяки кольору каркасу.
Кожен відвідувач нашого інтернет-магазину може вибрати люстру не лише за кольором плафона, але й за колірною гамою оригінального каркасу:
• білий;
• золотистому;
• хромовий;
• бронзовий.
Також можливі різні поєднання кольорів між собою та додатково, з графітовим відтінком. Від цього люстра лише виграє.
Вибір люстри за розмірами
Традиційні параметри люстри, такі як висота/ширина/довжина також відіграють істотну роль при виборі освітлювального приладу. У маленьке приміщення, житлове або офісне, велику люстру не розмістиш, тому що візуально вона захаращуватиме простір, і займатиме значну територію. Тому при підборі люстри слід приділяти увагу і її габаритам. На нашій вітрині представлені оригінальні моделі, які стануть гідною прикрасою будь-якого інтер’єру завдяки компактності та іншим фізичним величинам. В наявності та під замовлення є люстри діаметром:
• до 20 см;
• до 40 см;
• від 41 см та вище.
Максимальний діаметр кола досягає 100 см. максимальна довжина відповідає 80 см, ширина – понад 60 см, а висота – 100 см та більше.
Люстра: де вигідно купити в інтернет-магазині
Гнучка цінова політика, лояльне ставлення до кожного покупця, акції та знижки, що постійно проводяться, робить покупки в інтернет-магазині світлотехніки комфортним і зручним процесом. Весь асортимент освітлювальних приладів та супутніх товарів досить затребуваний і користується значним попитом. Цінова політика розрахована на будь-який сімейний бюджет, тому зробити вигідне та економічно обґрунтоване придбання може практично кожен відвідувач, особливо той, який розуміється на люстрах.
Досить зручні та функціональні опції, дозволяють вибрати товар та сплатити його на місці. Якщо у покупця немає бажання самому приїжджати за придбаним приладом, то він може замовити доставку люстри на будинок. Кур’єрська служба у встановлений термін доставить цінне придбання за вказаною адресою. Слід зазначити, що організовуємо відправлення по всій Україні.
Якщо відвідувач сайту не може вибрати найкращу модель, то досвідчені консультанти розкажуть про ті чи інші властивості кожної люстри, що дозволить покупцеві зробити правильний та обґрунтований вибір. Усім люстрам приділяється достатньо уваги, тому у нас представлені найтрендовіші та найпопулярніші моделі.
Люстра, придбана в інтернет магазині світлотехніки, може бути розміщена як у службовому приміщенні, так і в житловому. За будь-яких умов, вона функціонально виконуватиме свої обов’язки, і радуватиме покупця комфортом та затишком.
Купити люстру у Києві
У Києві люстри завжди користуються значним попитом та популярністю.
Купити люстру Київ досить легко, оскільки доставка придбаного товару в інтернет-магазині «Територія світла» здійснюється по всій Україні. Київ не виняток, і протягом короткого часу люстра буде доставлена ​​за призначенням. При цьому перевізник гарантує безпеку люстри, і доставку її у справному стані. Також можна вибрати та купити інший освітлювальний прилад, який поєднується із придбаною люстрою.