Оплата. Повернення/обмін

Оплата замовлення:

Оплата післяплатою

Оплата післяплатою може здійснюватися після отримання та перевірки цілісності товару у відділення пошти, або при доставці кур’єром; в даному випадку ви оплачуєте тільки ціну товару, всі витрати на доставку та накладений платіж за рахунок компанії.

Безготівковий розрахунок

Оплата товару за безготівковим розрахунком здійснюється в касі будь-якого відділення банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Усі витрати за безготівковий розрахунок Ви сплачуєте відповідно до тарифів банку. Доставка товару за безготівкового способу оплати здійснюється після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

Оплата готівкою

Оплата товару готівкою відбувається після перевірки цілісності товару в магазині за адресою – м. Харків, пр-т Московський, 257-б ТЦ “МАРШАЛ”, 2 поверх, час роботи з 9 -00 до 20-00.

Повернення продукції

Повернення товару можливе лише при одночасному дотриманні покупцем наступних умов:

  1. збереження зовнішнього вигляду товару. На товарі повинні бути збережені всі бирки та ярлики. збереження споживчих властивостей товару;
  2. збереження споживчих властивостей товару;
  3. наявність документів, що підтверджують факт придбання товару (таким документом може бути касовий чек, товарна накладна, акт прийому передачі).

Повернення замовлення здійснюється протягом 14 днів після відправки товару:

  1. Для мешканців Харкова в магазин – м. Харків, пр-т Московський,
    257-б ТЦ “МАРШАЛ”, 2 поверх працюємо з 9-00 до 20-00
  2. кур’єрська доставка, або на відділення пошти потрібно додати адресу м Харків 30 відділення Нової Пошти

Прийом від покупця поверненого товару оформляється накладною, яка складається у двох примірниках, один з яких прикладається до товарного звіту, інший вручається покупцеві і є підставою для отримання грошової суми за повернутий товар.< /span>

Повернення коштів

Повернення коштів після оплати відбувається на банківську картку або розрахунковий рахунок.

Якщо товар був оплачений банківською карткою – повернення коштів за товари, оплачені банківською карткою, провадиться тільки на картку клієнта, який оплатив товар.

Виплата готівкових коштів при поверненні товарів, оплачених банківськими картками, заборонена та є грубим порушенням.

Обмін товару

Обмін товару неналежної якості надається тоді, коли клієнт виявив недоліки в товарі на свій розсуд і може вимагати заміну товару на аналогічний або на інший товар з перерахунком ціни. Обмін замовлення здійснюється протягом 14 днів після відправки товару.

Для докладнішої інформації зв’яжіться з нашими консультантами: